در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 12 اسفند 1399
 • شهادت هنر مردان خداست

  بسم رب الشهداء و الصدیقین

  منَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا ( احزاب /۲۳ )
  در میان مؤمنان، مردانی هستند که برسر عهدی که با خدا بستند، صادقانه ایستاده اند؛ برخی پیمان خود را به آخر بردند ( و در راه او شربت شهادت نوشیدند ) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

  دست جنایتکار صهیونیسم جهانی بار دیگر غم جانکاهی را بر دل ملت شهید پرور ایران نهاد و دکتر محسن فخری زاده، دانشمند هسته ای و مدیری خدوم را به شهادت رساند. این حرکت ناجوانمردانه و مذبوحانه بار دیگر انگیزه‌ی دشمنان جمهوری اسلامی را که ضربه زدن به حرکت و جهاد علمی کشور است، افشاء و برملا کرد.
  ما یقین داریم که بنا بر فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی، همت مضاعف دانشمندان و استادان و دانش پژوهان کشور و حضور جوانان در عرصه های مختلف علمی، علیرغم تلاش دشمن این انگیزه‌ی خباثت آلود را ناکام خواهد گذاشت.

  شهادت این سردار سرافراز عرصه پژوهش و نوآوری را به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، ملت شریف ایران به ویژه خانواده معظم دانشگاه فنی و حرفه ای تسلیت عرض می نماییم.
  آموزشکده فنی و حرفه ای شهید بهشتی ارومیه

  نظرات کاربران