در حال بارگذاری ...
شنبه 17 خرداد 1399
 • اطلاعیه مهم آموزشی ترم 982

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  تسهیلات ویژه دانشگاه فنی و حرفه ای در ترم دوم سال تحصیلی 99-98 (982)  به دلیل بروز بیماری کرونا

  *تقویم آموزشی نیمسال دوم (982)

  1-  پایان کلاس های آموزشی (مجازی و یا حضوری عملی عادی روز چهارشنبه مورخه 99/05/08  می باشد

  2- آزمون های پایان ترم حداکثر از روز شنبه مورخه 99/05/11 لغایت 99/05/23  به عمل خواهد آمد . (با تغییر شرایط اطلاع رسانی جدیدی صورت خواهد گرفت)

  * نحوهاجرای کلاس های آموزش مجازی (برخط یا برون خط)و یا حضوری

  الف: کلیه کلاسهای درس (نظری،  عملی، نظری  و یا عملی) که با تایید کارگروه آموزشی مجازی آموزشکده،  اجازه اجرای مجازی پیدا کرده در سایت آموزش  مجازی آموزشکده به آدرس (https://sbi.tvu.ac.ir)  بارگذاری‌شده و یا طی زمان خواهند شد بخشی (25درصد جلسات آموزشی ، 4 جلسه در هر درس)از این نوع کلاسها الزاما به صورت   برخط (online)  برگزار خواهند شد و از طریق  سایت اموزشکده زمان اجرای آن اطلاع رسانی خواهد شد.

  **  از کلیه دروس بند (الف)  از روز 99/05/08   لغایت 99/05/23  آزمون به صورت حضوری به عمل خواهد آمد. (نوع آزمون  می تواند بسته به شرایط به صورت مجازی باشد که قبل ازمون اطلاع رسانی خواهد شد).

  ب.  اجرای کلاسهای عملی  (دروس عملی )و بخش عملی  درسهای (عملی، نظری)  که امکان اجرای مجازی وجود ندارد به انواع روشهای زیر اجرا. و آزمون به عمل خواهد آمد.

  *** تشکیل کلاسهای حضوری عملی عادی :

   کلاسهای بند ( ب)  تا مورخه 99/05/08 به صورت حضوری برگزار شده و آزمون حضوری در بازه  زمانی ترم به عمل خواهد آمد. ( با توجه به شرایط ،تشکیل کلاسها ی حضوری  از طریق سایت آموزشکده اطلاع رسانی می شود)

  **** تشکیل کلاسهای حضوری عملی فشرده:

   در صورت استمرار بحران موجود و عدم امکان تشکیل کلاس های حضوری و عادی تا مورخه99/05/08  برای دروس بند (ب)،  کلاس حضوری فشرده تشکیل خواهد شد.  که( زمان و نحوه اجرای آن از طریق سایت  آموزشکده اطلاع رسانی خواهد شد).

  ****حذف و اضافه ترم جاری 982

    بازه حذف و اضافه درترم جاری نیم سال( 982 )تا پایان نیمه اول اردیبهشت ماه سال جاری ،در دروس عملی و نظری- عملی به تشخیص کارگروه آموزش مجازی ، که امکان ارایه ی آن ا ز طریق مجازی وجود ندارد و اضافه کردن واحد درسی جدید که به صورت مجازی ارایه می شود ،  امکانپذیر می باشددانشجویان می توانند درخواست خود را در میز خدمت ارائه نمایند

  ****حذف ترم

  موافقت با درخواست دانشجو برای حذف ترم ، صرفا با رعایت ضوابط و مقررات آیین نامه آموزشی انجام می گیرد. .

  **** دوره تابستان

  با توجه به تغییرات ایجاد شده در تقویم آموزشی ، احتمال برگزاری دوره ی تابستان در اکثر دانشکده / آموزشکده ها امکان پذیر نخواهد بود

  ****  شهریه واحدها درسی

  در مورد شهریه واحدهای درسی که بخاطر شرایط خاص حذف می شوند ( به استثنای حذف اضطراری ) متعاقبا تصمیم گیری خواهد شد.

  **** افزایش سنوات

   امکان افزایش یک نیمسال به سقف سنوات مجاز دانشجویانی که کلیه واحدهای درسی را حذف می کنند و با کمبود سنوات مواجه می شوند ، متعاقبا در شورای آموزشی دانشگاه بررسی و تصمیم گیری خواهد شد

   

  نظرات کاربران