در حال بارگذاری ...
جمعه 15 اسفند 1399
 • بازدید ازکارخانه فرد آذربایجان

  به استحضار می‌رساند که بازدید علمی یکروزه دانشجویی از کارخانه زمزم(فرد آذربایجان) ارومیه، واقع در کیلومتر 15 جاده اشنویه در مورخه 97/2/9 از ساعت 9:30 الی 12 با حضور تمامی دانشجویان رأس ساعت مقرر حرکت از محوطه دانشگاه انجام پذیرفت، به محض ورود به کارخانه با استقبال گرم مدیریت محترم تولید این کارخانه جناب مهندس ملک زاده، بازدید از آن مجموعه آغاز گردید.

  دانشجویان ضمن مشاهده مراحل و با توضیحات کارشناس محترم واحد تولید از ابتدای خط تولید آبمیوه گازدار و از تانک‌های شربت‌گیری با فرمولاسیون و نحوه کار این قسمت و سایر بخشهای خط تولید به ترتیب شامل کنترل کیفی شربت فلش پاستور قوطی گذاری پرکن تزریق گاز درب بندی لیبل زنی کنترل کیفی محصول بسته بندی قرنطینه گذاری و انبار گذاری آشنا شده و سئوالات خود را مطرح نمودند. در ادامه پس از خط تولید آبمیوه گازدار کارشناس محترم واحد تولیدی دانشجویان را با خط تولید دوغ آبعلی که شامل مراحل رقیق سازی ماست همژنیزه شده در تانک طبق فرمولاسیون و کنترل کیفی دوغ استاندارد سازی پاستوریزاسیون شیشه گذاری بالانس تانک پرکن گاز زنی درب بندی لیبل زنی کنترل کیفی محصول بسته بندی قرنطینه و انبار گذاری آشنا شدند و سئوالات خود را مطرح و پاسخ را دریافت نمودند.

  با توجه به ممنوع بودن عکس برداری از خطوط تولید این کارخانه امکان تهیه عکس و فیلم از مراحل خط تولید تولیدی مقدور نشد ولی با درخواست از ودیریت محترم واحد تولیدی اجازه عکس گرفتن با حضور تمامی دانشجویان و کارشناس محترم واحد تولیدی به تعداد محدود در خط تولید و محوطه کارخانه انجام پذیرفت.

  این بازدید به منظور ارتقاء سطح علمی و آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با خطوط تولید موجود در این مجموعه تولیدی انجام پذیرفت و تمامی مراحل با حسن نظر مدیریت محترم و اداره پژوهش، فناوری و ارتباط با صنعت آموزشکده انجام پذیرفت.

   

   

   

   

  نظرات کاربران